Kliknij, aby powiększyć (1024×768)

7 stycznia 2012r. odbyła się V jubileuszowa edycja Meczu Przyjaźni na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w której już od pięciu lat biorą udział drużyny Naprzodu Janów oraz Ruchu Chorzów wspomagani gwiazdami sportu i estrady. Pierwsza edycja tej imprezy, która stała się już tradycją odbyła się w 2008 roku, a inicjatorem i głównym organizatorem tej imprezy jest Bogusław Dittrich.

Z okazji tego jubileuszu powstała specjalna strona dotycząca wszystkich edycji Meczu Przyjaźni, na której zostały umieszczone zdjęcia oraz filmiki ze wszystkich edycji.  Strona będzie dostępna cały czas, a wejście na nią zapewnimy sobie klikając w banner „Mecz Przyjaźni 2008-2012 – 5 lat”, który został umieszony na stronie głównej naszego serwisu.

Zapraszamy do oglądania, wspominania i porównywania wszystkich edycji Meczu Przyjaźni pomiędzy Naprzodem Janów, a Ruchem Chorzów na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Znajdź więcej podobnych plików wideo na Nasz Śląsk

GALERIA ZDJĘĆ 1
GALERIA ZDJĘĆ 2

GALERIA ZDJĘĆ

GALERIA ZDJĘĆ 1
GALERIA ZDJĘĆ 2

______________________________________________________

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – Ciąg Dalszy!

15.230.82 zł i 52 euro zebrano podczas szóstego meczu przyjaźni pomiędzy Naprzodem Janów, a Ruchem Chorzów. To nowy rekord!

GALERIA ZDJĘĆ

______________________________________________________

15.450 zł i zebrano podczas siódmego meczu przyjaźni pomiędzy Naprzodem Janów, a Ruchem Chorzów. To nowy rekord!

GALERIA ZDJĘĆ 1
GALERIA ZDJĘĆ 2