Po ostatnich dwóch wyrównanych meczach Naprzodu (z Polonią 6:5 w dogrywce i z Orlikiem 0:1 w rz. karnych) niedzielne derby z HC GKSem Katowice zapowiadają się bardzo ciekawie. Warto zaznaczyć, że w przedostatniej kolejce drużyna Orlika ledwo wygrała z GieKSą 4:3, a więc w najbliższą niedzielę emocji na pewno nie zabraknie!

Zachęcamy również wszystkich sympatyków i kibiców do udostępniania poniższego plakatu na Waszych portalach społecznościowych. Mamy na celu pokazanie, że pomimo problemów finansowych w klubie, a co za tym idzie.. także kadrowych… na kibiców Naprzodu Janów zawsze można liczyć! To my, kibice tworzymy ten klub i całą otoczkę! Dlatego apelujemy o WIELKĄ MOBILIZACJĘ i wspomaganie promocji tego meczu.

Musimy zaznaczyć wszem i wobec, że w Katowicach Naprzód Janów wciąż się liczy!

Wracając do poprzednich derbów… Tym razem kibice odpowiedzialni za doping oświadczyli, że „pokażą dobrą stronę kibicowania”, także trzymamy za słowo. Tym samym apelujemy do wszystkich kibiców, sympatyków, tych starszych, jak i tych młodszych o kulturalne zachowanie! Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że mecze Naprzodu Janów z GKSem Katowice zawsze wywoływały i będą wywoływać sporo emocji, ale zachęcamy do pokazania się z dobrej strony. Dziękujemy / Naprzód Janów Fans.

V derby Katowic będą sprawdzianem Janowskich kibiców! Wówczas okaże się komu tak naprawdę zależy jeszcze na tej dyscyplinie.

Zatem… WSZYSCY NA JANTOR !!!