Okrągłe 10 lat temu zostało założone Forum Kibiców Naprzodu Janów ! Wraz z reaktywacją klubu hokejowego MUKS Naprzód Janów, kibice postanowili założyć forum dyskusyjne tej drużyny… i tak już przez dekadę Janowscy sympatycy łączą się w internecie.

W czasach, gdy pojęcie „portale społecznościowe” dla większości było całkiem obce, to kibice Naprzodu i nie tylko komunikowali się właśnie na forach dyskusyjnych. Dzisiaj, w czasach Facebooka i innych portali, fora zostały niestety zepchnięte na margines. Można to zauważyć na przykładzie naszego forum, gdzie życie nie toczy się już tak jak kiedyś…

W tamtych czasach każdy kibic Naprzodu, który miał dostęp do internetu odwiedzał Forum Kibiców Naprzodu Janów. Przez nasze forum przewinęło się tysiące kibiców, którzy napisali tysiące postów. Był nawet taki okres, w którym sam prezes klubu MUKS Naprzód Janów – Janusz Grycner odpowiadał poprzez forum na pytania kibiców.

Forum zostało odwiedzone już 875,417 razy! A najwięcej użytkowników, czyli 142 było obecnych w niedzielę, 15 października 2006 roku o godzinie 08:49 ! Był to dzień meczu: Stoczniowiec Energa Gdańsk – MUKS Naprzód Janów 2:0 (1:0, 1:0, 0:0).

Wracając… 142 użytkowników… liczba nie do pobicia w tych czasach.

Czego pozostaje życzyć z okazji 10-cio lecia? Kolejnych 10-ciu lat ! Oby nasze forum nie umarło śmiercią naturalną.

Zapraszamy do rejestracji i dyskusji!