28.09.2014 odbył się mecz między Naprzodem Janów a JKH GKS Jastrzębie. Jako grupa Ultras Naprzód Janów rozpoczęliśmy przygotowania już dużo wcześniej. W między czasie wspólnie z zawodnikami nagraliśmy zapowiedź zapraszającą na mecz oraz zajęliśmy się rozwieszaniem oraz rozwożeniem plakatów, których mieliśmy ponad 1000.

W czasie meczu zaprezentowaliśmy dwie oprawy. Pierwsza składała się z dwóch transparentów, które zostały uzupełnione sektorówką. Całość utworzyła część tekstu naszej nowej piosenki: „Pokażemy kto tu rządzi , kto będzie tu najwyżej – NAPRZÓD JANÓW – zdobywamy ekstraligę ”.

Podczas drugiej tercji rozwinęliśmy drugą sektorówkę prezentującą herby Ruchu Chorzów, Niebieskich Katowic oraz Naprzodu Janów, którą dopełnił transparent „Różne sporty, barwy, miasta…”

Po zdjęciu sektorówki pojawia się drugi transparent „…wszystko łączy jedna pasja! ” a cały sektor wypełnia się flagami w barwach Naprzodu oraz Ruchu. Doping przez cały mecz stał na wysokim poziomie.

Po końcowej syrenie podziękowaliśmy zawodnikom za walkę oraz wspólnie zaśpiewaliśmy
znane wszystkim „Więc wstań…”. Już teraz zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie z Cracovią Kraków, które odbędzie się w piątek 03.10.2014r !!

GALERIA ZDJĘĆ