Czyli co się dzieje na Jantorze…? Jak to w hokeju, po letnim okresie przygotowawczym przyszedł czas założyć łyżwy. Z początkiem bieżącego miesiąca drużyny Naprzodu wyszły na nieco zmienioną taflę Jantoru. Zmiany dotyczą tercji (część pola gry),

mianowicie niebieskie linie zostały przesunięte w stronę linii czerwonej (oś lodowiska), co spowodowało powiększenie tych tercji. Zmiany są zgodne z nowymi wymogami Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie (IIHF).

Wracając do okresu przygotowawczego informujemy, że Seniorzy Naprzodu trenują od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45.

W takim razie kto trenuje? Skład pierwszej drużyny nie jest jeszcze oficjalnie znany, natomiast wiemy, że na chwile obecną liczy 28 zawodników. Liczba ta może ulec zmianie, bowiem kilku graczy jest jeszcze w kolejce do testów. Dlatego pełny skład Naprzodu Janów poznamy w najbliższych tygodniach.

Kolejna sprawa, z którą w poprzednich sezonach klub miewał problemy to licencje PZHL. W tym sezonie poszło to wyjątkowo sprawnie i klub posiada wszystkie możliwe licencje, czyli na grę w: PHL (ekstraliga), PLHK (liga kobiet) oraz w lidze młodzieżowej. W tej ostatniej klub z Janowa będzie bardzo mocny w nowym sezonie, ponieważ zgłosił do rozgrywek aż osiem drużyn! Otóż: SUPER MINI, MINI HOKEJ, MIKRUS, ŻAK MŁODSZY, ŻAK STARSZY, MŁODZIK , JUNIOR MŁODSZY i CLJ.

Podsumowując, w sezonie 2014/15 pod szyldem Naprzodu Janów wystartuje aż 11 drużyn! (PHL, PLHK, 8 drużyn młodzieżowych oraz ADH, czyli amatorzy).