Wielkimi krokami zbliżamy się do hucznego otwarcia sezonu 2014/15 przez klub MUKS Naprzód Janów. 31 sierpnia 2014 roku (Niedziela) w parku „Bolina” w Katowicach-Janowie odbędzie się „Piknik Rodzinny z Naprzodem Janów”. Będzie to pierwsza taka impreza zorganizowana przez klub.

Start tej całodniowej imprezy zaplanowany jest na godzinę 12.30, natomiast o godzinie 11:00 w kościele Św. Anny w Katowicach-Nikiszowcu odbędzie się Msza św. w intencji klubu.

Mimo, iż nie poznaliśmy jeszcze dokładnego harmonogramu imprezy to już wiemy, że atrakcji będzie co niemiara!

Zaczynając od kącika dla najmłodszych, a kończąc na grach, zabawach i konkursach dla najstarszych. Nie lada atrakcją będzie ścianka wspinaczkowa, most linowy oraz strzelnica ASG, gdzie każdy będzie mógł się sprawdzić. Kolejnymi atrakcjami dla sympatyków Naprzodu Janów będą wszelakie pokazy m.in. pokaz wykonywania tatuażu oraz pokazy fryzjerskie i kosmetyczne, czyli: pokaz fryzur alternatywnych, zaplatanie kolorowych warkoczyków, dredloków, strzyżenie wzorów oraz artystyczne zdobienie paznokci itp. itd. Oczywiście będzie możliwość przetestowania wyżej wymienionych pokazów na własnych włosach, a także uzyskania profesjonalnych porad stylistów i kosmetologów. To tylko niektóre z przygotowanych przez organizatorów atrakcji!

Jak sama nazwa imprezy wskazuje będzie również piwko, grillowanie i inne piknikowe przysmaki.

Zdecydowanie najgłośniejszym punktem tego pikniku będzie scena, na której zagrają takie zespoły jak: BLAF, STUDIO SZTAMA i CHEERS, a gwiazdami wieczoru będą: Czarno-Czarni oraz wszystkim znani BIG CYCe !

Imprezę poprowadzą: zawsze pozytywnie zakręcony Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc, dziennikarz i prezenter telewizyjny znany m.in. z telewizji TVS Silesia – Adam Giza oraz Barbara Mandok z Naprzodu Janów.

Pomiędzy występami artystycznymi odbędą się prezentacje wszystkich drużyn klubu MUKS Naprzód Janów.

Wstęp będzie wolny, a szczegółowy program pikniku poznamy już niebawem!

Jak widzicie będzie zabawa, będzie się działo! Zapraszamy!