24 marca rozpocznie się zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów U18, którzy będą przygotowywać się do Mistrzostw Świata U18 Dywizji IB w węgierskim mieście Székesfehérvár. Mistrzostwa zaplanowane są od 13 do 20 kwietnia 2014. Poniżej przedstawiamy harmonogram przygotowań oraz listę powołanych zawodników

Harmonogram przygotowań:

24.03 – Zbiórka zawodników w Sosnowcu
24-28.03 – Zgrupowanie szkoleniowe w Krynicy Zdroju
29.03 – Mecz Polska U18 – HK Poprad (Krynica Zdrój)
30.03 – Mecz Polska U18 – HK Poprad (Krynica Zdrój)
31.03–07.04 – Zgrupowanie szkoleniowe w Sosnowcu
07.04 – Mecz kontrolny: HC Dukla Jihlava – Polska U18 (Jihlava)
09-10.04 – Mecze międzypaństwowe: Austria U18 – Polska U18 (Wiedeń)
13-20.04 – MŚ Juniorów U 18 Dywizji I grupa B, Szekesfehervar/Węgry
21.04 – powrót do kraju

Na zgrupowanie zostali powołani następujący zawodnicy:

Bramkarze:
1. Studziński Mateusz – MKS SOKOŁY Toruń, SMS
2. Czernik Michał – UKS SIELEC Sosnowiec, SMS
3. Hućko Bartosz – CIARKO PBS BANK KH
4. Frąk Paweł – TMH POLONIA Bytom

Obrońcy:
5. Jaśkiewicz Oskar – MMKS PODHALE Nowy Targ
6. Nowotarski Jakub – UKH UNIA Oświęcim
7. Wsół Patryk – MMKS PODHALE Nowy Targ, SMS
8. Musioł Dawid – MUKS NAPRZÓD Janów, SMS
9. Horzelski Marcin – UKS SIELEC Sosnowiec, SMS
10. Chorążyczewski Kordian – JKH GKS Jastrzębie, SMS
11. Jaworski Adrian – Krefelder EV 1981
12. Korzestański Łukasz – Wings Hockey Club Arlanda
13. Falkenhagen Kamil – TMH POLONIA Bytom, SMS
14. Radzieńciak Grzegorz – HC Ocelari Trinec

Napastnicy:
15. Matusik Patryk – JKH GKS Jastrzębie, SMS
16. Krzemień Łukasz – TMH POLONIA Bytom, SMS
17. Kuraś Denis – MMKS PODHALE Nowy Targ, SMS
18. Gościński Mateusz – MKS SOKOŁY Toruń, SMS
19. Koczy Wojciech – UKH UNIA Oświęcim, SMS
20. Skrodziuk Szymon – MUKS NAPRZÓD Janów, SMS
21. Naparło Piotr – CIARKO PBS BANK KH Sanok
22. Łyszczarczyk Alan – PIRATI Chomutov
23. Sikora Kamil – HC Ocelari Trinec
24. Rajski Adam – MUKS NAPRZÓD Janów
25. Wróbel Kamil – AZ Havirov
26. Jaworski Jakub – MKS SOKOŁY Toruń, SMS
27. Sap Jarosław – AZ Havirov
28. Sztwiertnia Eryk – HC Ocelari Trinec
29. Dutkiewicz Krzysztof – UKH UNIA Oświęcim, SMS

Zawodnicy rezerwowi:
1. Żywiołek Marcin – MUKS NAPRZÓD Janów
2. Skokan Tomasz – HK Poprad
3. Szołtys Hieronim – MUKS NAPRZÓD Janów
4. Gorzycki Wojciech – MUKS ORLIK Opole
5. Siuty Łukasz – MMKS PODHALE Nowy Targ

Kierownictwo:
1. Parfenov Andriej – Trener
2. Morawiecki Jarosław – Trener
3. Batkiewicz Marek – Trener bramkarzy
4. Twardy Rafał – Kierownik
5. Hachuła Łucjan – Masażysta

Źródło: pzhl.org.pl