Zakończyło się ostatnie, decydujące spotkanie pierwszej rundy play-off, w której Naprzód Janów rywalizował z Legią Warszawa. Pierwsze spotkanie, które odbyło się 1 marca na lodowisku Jantor należało do Naprzodu i zakończyło się wysokim wynikiem – 8:1.

Z kolei drugi mecz został rozegrany 5 marca w Warszawie, gdzie Janowianie ulegli gospodarzom 5:3, tym samym walka o finał zaczęła się od nowa, gdyż stan rywalizacji wynosił 1:1, a do awansu potrzebne były dwa zwycięstwa. Dlatego o tym, kto awansuje do finału play-off zadecydowało dzisiejsze, ostatnie spotkanie tej rundy.

I wszystko jasne…! Naprzód Janów wygrał dzisiejsze spotkanie 4:1 kończąc rywalizację w stosunku 2:1, wobec tego Janowianie awansowali do finałowej rundy play-off, gdzie czeka już Orlik Opole.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 12 marca na Jantorze o godzinie 18:00! Cały terminarz finałowej rundy play-off dostępny jest na naszej stronie pod okienkiem „najpopularniejsze newsy”. Rywalizacja będzie toczyć się do trzech, a nie dwóch zwycięstw jak to miało miejsce w pierwszej rundzie.

Drużyna, która wygra rundę finałową awansuje do najwyższej klasy rozgrywkowej PHL! Natomiast przegrany dalej będzie reprezentował pierwszą ligę, tak jak Legia Warszawa, która uległa dziś Janowianom.

MUKS Naprzód Janów vs HUKS Legia Warszawa – 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)

Bramki:

1:0 Łukasz Sękowski
2:0 Jakub Radwan
3:0 Łukasz Sękowski
4:0 Łukasz Sękowski
4:1 Patryk Wąsiński

Skład Naprzodu:

Elżbieciak, Nowak B. – Kurz, Kulik, Elżbieciak, Pohl, Radwan – Działo, Kosakowski, Sękowski, Bibrzycki, Gryc – Musioł, Mejka, Piper, Podsiedlik, Sarna – Żywiołek, Rasikoń, Skrodziuk, Rajski, Gulbinowicz.

Wkrótce skrót video z meczu oraz dwie obszerne fotogalerie!
Zapraszamy!