W dniach 18-23 marca br. reprezentacja Polski juniorek do lat 18 zadebiutuje w turnieju MŚ. Na zgrupowanie powołano pięć zawodniczek MUKS Naprzodu Janów – trzy napastniczki i dwie obrończynie. Poniżej harmonogram przygotowań oraz lista powołanych zawodniczek.

4 marca – Zbiórka zawodniczek w Sosnowcu;
5 marca – Badania lekarskie COMS Warszawa;
5-17 marca – Zgrupowanie szkoleniowe w Krynicy Zdroju;
8 marca – Mecz kontrolny: Polska U18 – Polska seniorki (Krynica Zdrój);
9 marca – Mecz kontrolny: Polska U18 – Polska seniorki (Krynica Zdrój);
13 marca – Mecz kontrolny: Polska U18 – HK Spisska Nova Ves (Krynica Zdrój);
14 marca – Mecz kontrolny; Polska U18 – HC Presov (Krynica Zdrój);
18-23 marca – Mistrzostwa Świata Juniorek U 18 Dywizji I kwalifikacje (Krynica Zdrój);
Na zgrupowanie zostały powołane następujące zawodniczki:

Bramkarki:
1. Fijoł Katarzyna – SKKH ATOMÓWKI Tychy
2. Kamińska Klaudia – MKS SOKOŁY Toruń
3. Najdecka Laura – ŁKH Łódź
4. Radwańska Magdalena – CIARKO BANK PBS KH Sanok

Obrończynie:
5. Chrapek Klaudia – SK Karvina
6. Klonowska Kamila – MUKS NAPRZÓD Janów
7. Strzelecka Joanna – UKHK UNIA Oświęcim
8. Metyk Małgorzata – UKHK UNIA Oświęcim
9. Pelic Klaudia – SKKH ATOMÓWKI Tychy
10. Garbocz Oliwia – SKKH ATOMÓWKI Tychy
11. Korkuz Dominika – MUKS NAPRZÓD Janów
12. Król Joanna – MKHL Krynica
13. Klimecka Sandra – TMH POLONIA Bytom

Napastniczki:
14. Banaś Maja – MKS SOKOŁY Toruń
15. Churas Karolina – UKS SIELEC Sosnowiec/ UKHK UNIA Oświęcim
16. Gawlik Julia – SKKH ATOMÓWKI Tychy
17. Sośnierz Monika – MUKS NAPRZÓD Janów
18. Tomczok Oliwia – MUKS NAPRZÓD Janów
19. Orawska Joanna – MUKS NAPRZÓD Janów

20. Szewczyk Karolina – MKHL Krynica
21. Cygan Aneta – MKHL Krynica
22. Sopata Dominika – MKHL Krynica
23. Dziedzioch Agnieszka – SKKH ATOMÓWKI Tychy
24. Szymik Dominika – SKKH ATOMÓWKI Tychy
25. Wieczorek Kamila – UKHK UNIA Oświęcim
26. Marczyk Dominika – SKKH ATOMÓWKI Tychy
27. Mroczka Magda – UKH Dębica/ MKHL Krynica
28. Szeląg Daniela – MKHL Krynica
29. Łaskawska Sylwia – SKKH ATOMÓWKI Tychy

Rezerwowe:
1. Budzyk Ewa – MMKS PODHALE Nowy Targ
2. Przetacznik Gabriela – CIARKO PBS BANK KH Sanok
3. Musioł Klaudia – SKKH ATOMÓWKI Tychy
4. Zalewska Paulina – UKHK UNIA Oświęcim
5. Sosnowska Nicole – SKKH ATOMÓWKI Tychy

Kierownictwo:
Klich Grzegorz – Trener
Samolej Gabriel – Trener
Gawlik Ireneusz – Kierownik reprezentacji
Chrapek Jarosław – Kierownik techniczny
Mydlarz Tomasz – Masażysta

Źródło: pzhl.org.pl