Sezon zasadniczy w I lidze hokejowej dobiega końca. Janowianom pozostały do rozegrania cztery kolejki, w których zmierzą się z drużynami SMS I i SMS II. Natomiast najbardziej emocjonująca cześć sezonu hokejowego (play-off) rozpocznie się 1 marca. W play-off udział wezmą cztery najwyżej uplasowane w tabeli drużyny.

I runda odbędzie się 1, 5 i 9 marca, w której pierwsza drużyna zmierzy się z czwartą, a druga z trzecią.

II runda, czyli finały odbędą się 12, 15, 16, 19 i 20 marca.

Play-off tuż tuż, a co słychać na Nałkowskiej?

Na Nałkowskiej podopieczni Waldemara Klisiaka rozpoczęli przygotowania do fazy play-off.

Napastnik Sebastian Baca, który w sezonie 2013/14 reprezentował barwy Naprzodu Janów odszedł do Legii Warszawa. W poprzednich sezonach zasilał szeregi Zagłębia Sosnowiec. W Naprzodzie zdobył dwie bramki i zaliczył osiem asyst.

Napastnik Naprzodu Rafał Bibrzycki, który po brutalnym faulu zawodnika Legii Warszawa trafił do szpitala, najprawdopodobniej wróci na play-off. Jest to jeden z podstawowych graczy Naprzodu, który na swoim koncie posiada 24 zdobyte bramki i zajmuje trzecie miejsce na naszej liście strzelców. – Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia – (przyp. red.)

Pod znakiem zapytania stoją mecze Naprzodu z SMS PZHL. Władze SMS chcą rozegrać mecze w dni robocze, natomiast Janowianie nie planują przekładać tych spotkań. Sprawa powinna wyjaśnić się na dniach. O ewentualnych zamianach poinformujemy w naszym serwisie.

Źródło: naprzod-janow.pl