Zapraszamy wszystkich już w następną sobotę 25 stycznia na lodowisko „Jantor” w Katowicach. W tym dniu na lodowisku w Janowie zostanie rozegrany turniej 4-osobowych drużyn w specjalnie przygotowanych konkurencjach. Zbierz ekipę i zmierz się z innymi, do wygrania nagrody o wartości 3000 zł !

Liczba drużyn jest ograniczona, obowiązuje zasada: „kto pierwszy ten lepszy” dlatego nie zwlekaj i już dziś zbierz swoją ekipę aby wystartować w Freestyle Skate Day !

Oprócz zawodów w tym samym czasie na drugiej połówce lodowiska odbędą się darmowe warsztaty nauki jazdy na łyżwach z wykwalifikowanymi instruktorami łyżwiarstwa. Zapraszamy wszystkie dzieci które chcą podszkolić swoje umiejętności łyżwiarskie pod okiem doświadczonych trenerów.

Impreza ma również charakter symboliczny. Chcemy pokazać Mateuszowi Motyce, bratu naszego instruktora i rajdera – Kamila Motyki – że nie jest sam w swojej walce z rakiem. Zapraszamy wszystkich: małych, dużych, młodych, starych i tych którzy chcą po prostu zobaczyć dobre widowisko na taflę w Janowie.