Kolejnego dnia Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, odbywających się na lodowisku Jantor, nasza drużyna prowadzona dopingiem ok. 300 uczniów szkół z Katowic pewnie pokonała MKS Sokoły Toruń 20-2. Po tym zwycięstwie drużyna Młodzików Naprzodu jest już pewna awansu do półfinału.

Nie minęło 30 sekund spotkania a naszą drużynę na prowadzanie wyprowadził Paweł Małopolski. Już po I tercji mecz wydawał się rozstrzygnięty bowiem drużyna Naprzodu prowadziła 9:0.  W całym meczu cztery bramki zdobył kapitan Janowian Dawid Musioł, po hat-tricku dołożyli Szymon Skrodziuk oraz zdobywca pierwszej bramki Paweł Małopolski. Kolejny mecz z czystym kontem rozegrał Olaf Nowak, który wielokrotnie uratował Naprzód przed stratą bramki.

Dziękujemy wszystkim kibicom za wsparcie i zapraszamy na jutrzejszy mecz Młodzików Naprzodu!

Ostatni grupowy mecz z drużyną Podhala odbędzie się o godzinie 18:00.

MUKS NAPRZÓD JANÓW – MKS SOKOŁY TORUŃ 20:2 (9:0, 4:2, 7:0)

1-0 Małopolski (Skrodziuk)
2-0 Małopolski (Krzysztofek)
3-0 Grzegorczyk (Rajski)
4-0 Małopolski (Skrodziuk)
5-0 Szołtys (Słodczyk)
6-0 Szołtys (Rajski)
7-0 Grzegorczyk (Rajski)
8-0 Musioł
9-0 Żywiołek (Skrodziuk)
10-0 Krzysztofek (Fidelus, Skrodziuk)
10-1 Fraszko (Smieszek)
11-1 Rajski
12-1 Skrodziuk (Rajski)
13-1 Skrodziuk
13-2 Makowski
14-2 Musioł
15-2 Dytkowicz (Rajski)
16-2 Musioł (Skrodziuk)
17-2 Skrodziuk (Małopolski)
18-2 Musioł (Skrodziuk)
19-2 Rajski (Szołtys)
20-2 Jurczyk (Rajski)

MUKS Naprzód Janów: Nowak (od 30 min. Rafalski) – Żywiołek, Musioł; Krzysztofek, Skrodziuk, Małopolski – Janota, Bujok; Grzegorczyk, Rajski, Jurczyk – Zielosko, Śliz; Słodczyk, Pajestka, Szołtys – Fidelus, Gwiozda, Wróbel, Dytkowicz.