9 marca odbył się mecz Polskiej Ligi Hokeja Kobiet, gdzie w Jastrzębiu Kojotki Naprzód Janów skrzyżowały kije z Białymi Jastrzębiami w walce o brązowy medal. Po zaciętym meczu Kojotki pokonały Białe 6:2. Bramki zdobyły Kosakowska x2, Gawlik x2,  Malinowska x1, Pałys x1.

W trakcie meczu można było usłyszeć głośno dopingujących kibiców. Zgromadzeni kibice z Janowa wywiesili transparent z napisem „Do boju Kojotki”. Widniało na nim logo klubu ze słynnym kojotem po boku.

W 2 tercji kibice machali balonikami w barwach klubowych, lecz 3 tercja była najciekawsza, ponieważ wynik dla Kojotek był wysoki, a i na Jastrzębskich trybunach nie zabrakło emocji. Kibice machając flagami klubowymi głośno śpiewali o wygranej Dziewcząt.

Po wygranym meczu kibice świętowali wraz z zawodniczkami, robili sobie pamiątkowe zdjęcia po czym przed hala rozciągnęli ponownie transparent odpalając race i śpiewając. Powrót autokarem nie był cichy i spokojny, Kojotki wraz z kibicami w dobrych nastrojach i śpiewem po wygranym meczu dojechały na Jantor .