W pierwszym meczu fazy Play-off, który odbył się dzisiaj w Bytomiu, drużyna Naprzodu po zaciętym i wyrównanym pojedynku, którego rozstrzygnięcie przyniosły dopiero rzuty karne pokonała Polonię 3:2. Zwycięstwo naszej drużynie zapewnił wychowanek klubu – Łukasz Elżbieciak, który wykorzystał dwa rzuty karne w trzech próbach.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli Janowianie, już w 10 minucie silnym strzałem zza niebieskiej linii, bramkarza Polonii pokonał Łukasz Kisiel.

W 30 minucie na dwubramkowe prowadzenie wyprowadził drużynę Rafał Bibrzycki po asyście Łukasza Sękowskiego. Jednak radość po zdobytej bramce nie trwała zbyt długo, bowiem już 2 minuty później drużyna gospodarzy zdobyła kontaktowego gola.

W III tercji gospodarze doprowadzili do remisu. Mimo wielu sytuacji (m.in. minutowej przewagi Janowa – 5 na 3) wynik do końca meczu nie uległ zmianie, a dogrywka także nie przyniosła rozstrzygnięcia spotkania. Zwycięzcę tego pojedynku wyłoniły dopiero rzuty karne, w których lepsza okazała się drużyna z Janowa, a konkretnie Łukasz Elżbieciak, który dwa razy pokonał bramkarza Polonii Bytom –  Zbigniewa Szydłowskiego.

INFORMUJEMY, że już w środę 6 marca o godzinie 18:00 na Jantorze odbędzie się kolejne, decydujące spotkanie  fazy Play-off ! Jeżeli Naprzód wygra ten mecz, to awansuje do II rundy Play-off, jeżeli Polonia Bytom wygra to spotkanie, to 9 marca odbędzie się ostatni, decydujący mecz w Bytomiu. UWAGA! Bilety na środowy mecz będą w cenie 10 zł.

I rundę Play-off gramy do dwóch zwycięstw!

WSZYSCY NA JANTOR !!!

TMH Polonia Bytom – MUKS Naprzód Janów
2:3 k. (0:1, 1:1, 1:0, d. 0:0, k. 1:2)

0:1 Kisiel
0:2 Bibrzycki
2:3 Elżbieciak (decydujący rzut karny)

MUKS Naprzód: Blot (Elżbieciak M.) – Mejka, Kosakowski, Elżbieciak Ł, Pohl, Cinalski, Rasikoń, Sękowski, Bibrzycki, Gryc, Kostromitin, Prakopchyk, Piper, Gurazda, Podsiedlik, Kisiel, Sarna, Bajer, Banachewicz.