Po wygranych meczach Naprzodu Janów z ostatnią drużyną I ligi – SMS I PZHL, przyszedł czas na lidera – MMKS Podhale Nowy Targ. Mecze z „Góralami”, które odbyły się w ten weekend były ostatnimi meczami w sezonie zasadniczym 2012/13, a już za tydzień rozpocznie się walka o awans do ekstraligi.

Zarówno wczoraj, jak i dziś hokeiści Naprzodu ponieśli porażkę, aczkolwiek sytuacja ta nie może nikogo dziwić, ponieważ „drużyna” z Janowa pojechała do Nowego Targu w składzie – siedmiu zawodników z pola oraz dwóch bramkarzy! A powodem takiego stanu rzeczy są liczne kontuzje oraz choroby.

W pierwszym spotkaniu z „Góralami” Janowianie walczyli całe 60 minut… w siedmiu! A w ostatniej, trzeciej odsłonie zdołali nawet strzelić bramkę! Autorem tego honorowego gola był Krzysztof Kozłowski.

Natomiast w dzisiejszym, drugim meczu Janowianie rozegrali tylko pierwszą tercję, którą przegrali 3:0, po czym oddali mecz walkowerem.

23.02.2013
MMKS Podhale vs MUKS Naprzód Janów – 8:1 (3:0, 3:0, 2:1)

24.02.2013
MMKS Podhale vs MUKS Naprzód Janów – 3:0 (3:0, -:-, -:-) WALKOWER

Skład Naprzodu:
Bramka: Blot, Elżbieciak.
Pole: Bajer, Gryc, Kosakowski, Kostromitin, Kozłowski, Pohl, Prakopchyk, Rasikoń (dołączył do drużyny w niedzielę).

Tak więc na dzień dzisiejszy sytuacja w klubie wygląda bardzo nieciekawie, miejmy jednak nadzieję, że do walki z Polonią Bytom drużyna Naprzodu stawi się w pełnym zestawieniu.

Play-off

W I rundzie P-O Naprzód zagra z Polonią Bytom. Żeby awansować do II rundy Janowianie muszą wygrać dwa spotkania, także mecze odbędą się 2, 6 oraz ewentualnie 9 marca. Rywalizacja rozpocznie się w Bytomiu, natomiast drugie spotkanie zostanie rozegrane w Janowie. Jeżeli będzie potrzeba rozegrania trzeciego meczu to odbędzie się on w Bytomiu.

Terminarz/Wyniki Play-off możemy śledzić w środkowej kolumnie naszego serwisu, pod okienkiem „Najpopularniejsze Newsy”.