Mecz w Śląskiej Amatorskiej Lidze Hokeja, dwa mecze w ŚALH OPEN oraz VI Mecz Przyjaźni – tak drużyna Amatorów Naprzodu rozpoczęła nowy rok! Ciąg dalszy noworocznych zmagań nastąpi już w nadchodzący weekend, w który Amatorzy rozegrają dwa mecze z Zagłębiem Sosnowiec.


Nadchodzący weekend z ADH Naprzód Janów:

19.01.2013  godz. 20.15 – Jantor
ADH Naprzód Janów vs Zagłębie Sosnowiec
19.01.2013  godz. 20.15 – Jantor
ADH Naprzód Janów vs Zagłębie Sosnowiec

Sobota 05.12.2013

Dobry start w Nowym Roku Amatorki
Nowy Rok i rozpoczeliśmy runde rewanżową w ŚALH. Pierwsza kolejka drugiej rundy to wyjazd do Bytomia i mecz z tamtejszą Polonią która broni tytułu Mistrzowskiego. Spodziewaliśmy że będzie to bardzo ciężki mecz,ale tym razem szczęscie było po naszej stronie i wygraliśmy 4 – 3.
Bramki dla nas: Robert Słomka 2. Wojtek Biolik 1. Mateusz Urbańczyk 1.

źródło: www.naprzod-janow.web07.pl

Niedziela 06.12.2013

Pierwsza porażka Open
Nie udana wyprawa Open do Bytomia. Przedostatni mecz I kolejki to mecz wyjazdowy w Bytomiu. Niestety Polonia okazała sie lepsza o jedną bramke i wygrała 4-3. Jest to pierwsza porażka naszej drużyny Open w tym sezonie i miejmy nadzieje że ostatnia.
Bramki dla nas: Łukasz Gondzik 2. Tomasz Marznica 1.

źródło: www.naprzod-janow.web07.pl

Sobota 12.01.2013 / Niedziela 13.01.2013

Bardzo udany weekend
Miniony weekend to dla naszej drużyny bardzo udany okres. W sobote rozegraliśmy VI Mecz Przyjażni z piłkarzami Ruchu Chorzów i przyjaciółmi na rzecz WOŚP. Jak co roku w tym dniu hala była wypełniona po brzegi,Ultrasi stworzyli wspaniałą atmosfere i oprawe meczową,a my dobrze bawiliśmy sie na lodzie. Warto zaznaczyć że w meczu który skonczyl się wynikiem 9 – 9 to 3 bramki dla nas zdobył Bartek Demczuk z Kabaretu Mlodych Panów który razem z Łukaszem Kaczmarczykiem (także KMP) zagrali gościnnie w naszej drużynie. No i pobity kolejny rekord w zbieraniu pieniążków na wośp,w tym roku udało sie uzbierać 15.230.82 zł i 52 eur.

Niedziela to ligowa potyczka Open z Old Boys Tychy i pewna nasza wygrana 9 – 3. Po porażce w Bytomiu mocna mobilizacja w naszej druzynie i zagraliśmy bardzo pewnie,może z wyjątkiem pierwszej tercji w której popełniliśmy kilka prostych błędów,druga i trzecia tercja toczyła się już pod nasze dyktando i stąd pewne zwycięstwo.
Bramki dla nas: Marcin Węgrzyn 3 , Tomasz Marznica 2 , Dariusz Haluch 1 , Robert Węgrzyn 1 , Marek Grzywacz 1 , Wojtek Biolik 1.

źródło: www.naprzod-janow.web07.pl