12.01.2013 to dzień, w którym odbędzie się już kolejna VI Edycja Meczu Przyjaźni pomiędzy hokeistami  Naprzodu Janów, a piłkarzami Ruchu Chorzów wspieranymi przez gwiazdy sportu i estrady. Impreza ta stała się już tradycją i z roku na rok pobijamy rekord w zbieraniu pieniążków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do tej pory uzbieraliśmy łącznie 51.327 zł i mamy nadzieje, że w nadchodzącej VI edycji pobijemy rekord sprzed roku (14.717 zł). Liczymy również na liczne przybycie sympatyków Naprzodu i Ruchu, a także ludzi, którzy lubią dobrą zabawę, której na pewno nie zabraknie, bowiem do VI edycji udało nam się zaprosić do wspólnej zabawy na lodzie m.in. Kabaret Młodych Panów, których każdy chyba dobrze zna,  Macieja  Zegana (były zawodowy bokser) oraz  Klaudiusza  Sevkovica (Big Brother i obecny Prezes KPR Ruch Chorzów). Natomiast z obecnych piłkarzy Niebieskich zaprosiliśmy: Arka Piecha, Piotra Stawarczyka, Maćka Sadloka, Michala Peskovica i byłych już piłkarzy Ruchu: Wojtka Grzyba (który jest już oficjalnie zawodnikiem ADH Naprzód Janów), Mariusza Śrutwę i Radosława Gilewicza, a także obecnego trenera Ruchu Chorzów Jacka Zielińskiego i kierownika drużyny Andrzeja Urbańczyka oraz jedyną płeć piękną: Donatę Chruściel (Rzecznik prasowy Ruchu Chorzów), a więc emocje na lodzie gwarantowane!

Na trybunach również będzie gorąco, gdyż grupy Ultras Naprzód Janów i Niebieskie Katowice szykują wspaniałą oprawę na tę imprezę, a potrafią stworzyć naprawdę niesamowitą atmosferę, co już niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć na Jantorze. Na trybunach zobaczymy również grupę cheerleaderek „Graffiti”, które również będą dbały o wspaniałą atmosferę, a w przerwie meczu pokażą nam pokaz taneczny. W przerwach również prócz licytacji koszulek i gadżetów sportowych zobaczymy drugą część pokazu grupy ratowniczej WOPR Katowice (pierwsza część odbyła się rok temu) i pokaz ratownictwa medycznego. Dla najmłodszych i nieco starszych kibiców przygotowaliśmy konkursy z nagrodami. Tego dnia w ramach imprezy „VI Meczu Przyjażni” przez cały dzień na lodowisku odbywać się będą również zmagania różnych grup wiekowych.

Poniżej przedstawiamy program imprezy:

Godz. 9.30 Mecz Żaków Młodszych: MUKS Naprzód Janów – ŁKH Łódż.
Godz. 12.00 Mecz PLHK: MUKS Kojotki Naprzód Janów – Polonia Bytom.
Godz. 15.00 Turniej mini hokeja:  MUKS Naprzód Janów I i II – Polonia Bytom I i II.
Godz. 17.00 Danie główne, czyli: Naprzód Janów – Ruch Chorzów i Przyjaciele.

Około godz. 20.00 – światełko do nieba.

Imprezę poprowadzi już tradycyjnie duet radia FEST, czyli: Grzegorz Stasiak i Marcin Janota.

Wszystkich bardzo gorąco zapraszamy 12 stycznia 2013r. na lodowisko JANTOR! Będzie się działo!

WSTĘP WOLNY