W miniony weekend na lodowisku Jantor mieliśmy okazję oglądać zmagania pierwszego składu MUKS Naprzodu Janów. Lecz od razu po zakończonych meczach przez I drużynę na lód wyszli zawodnicy Amatorskiej Drużyny Hokeja, którzy zarówno w sobotę jak i niedzielę odnieśli zdecydowane zwycięstwa.

Przedstawiamy relację z tych spotkań:

Sobota 17.11.2012

Ciężki mecz z Dragonsami (Amatorka)
Po ciężkim i zaciętym spotkaniu z Dragonsami Tychy wygraliśmy 3 – 0. Był to mecz dwóch bohaterów – bramkarzy. Jak po jednej tak po drugiej stronie znakomicie w bramce spisali się obaj bramkarze,tyle że więcej szczęscia bylo po naszej stronie bo trzykrotnie udało nam się pokonać golkipera z Tychów.
Bramki dla nas: Oskar Dittrich 1. Mateusz Urbańczyk 1. Bogdan Dittrich 1.

źródło: www.naprzod-janow.web07.pl

Niedziela 18.11.2012

Pewna wygrana nad Pionierem (Open)
Zdecydowane zwycięstwo naszej drużyny Open nad Pionierem Tychy. Mecze z tą drużyną z Tychów zawsze należą do gatunku z tych twardych. Nie inaczej było i tym razem,ale większe doświadczenie i kunszt strzelecki był po naszej stronie. Po raz kolejny bardzo dobrze spisał się również w bramce Roman „Kasztelan” Bogacki który nie jednokrotnie wychodził obronną ręką z trudnych sytuacji oraz obronił rzut karny.Mecz zakonczył się wynikiem 7 – 2.
Bramki dla nas: Darek Haluch 2. Marcin Węgrzyn 1. Łukasz Gońdzik 1. Bogdan Dittrich 1. Marek Grzywacz 1. Tomasz Bigos 1.

źródło: www.naprzod-janow.web07.pl