Mecze I Ligi hokeja ruszyły jakiś czas temu, w najbliższy weekend 20-21.pażdziernika sympatycy Naprzodu Janów po raz pierwszy będą mogli zobaczyć swoją drużynę na Jantorze. Zapytaliśmy o parę słów informacji szkoleniowca janowian Janusza Imiołczyka.

 

O meczach w stolicy to ….. niech się nie denerwuję Jesteśmy mistrzami przegrywania meczów wygranych, ale o tym może za parę dni jak ochłonę. Kibiców pewnie interesują mecze na JONOWIE !

Nie chcieliśmy informacyjnego chaosu dlatego tak było cicho. OK. ! – dopiero dziś zapadła decyzja że gramy w najbliższą sobotę i niedzielę o godz. 17.30.
Miało być nieco inaczej – czyniliśmy wspólnie z Bytomiem i Opolem starania by zmienić nieco terminarz tak by zminimalizować przerwę ( 18 listopad – grudzień – do 5 stycznia) żeby kibice w środku sezonu nie zapomnieli o … hokeju . No ale cóż – nie znaleźliśmy zrozumienia w hokejowej „centrali” .

Gramy więc zgodnie z „terminarzem” Ceny biletów : 2 zł – …tak więc za symboliczną „dwójkę” patrzymy na NASZYCH. Kobiety i dzieci do lat 7 wstęp wolny . SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY !!!