24 listopada drużyna Młodzików MUKS Naprzód Janów rozegrała spotkanie ligowe z MOSM Tychy. Sympatycy Naprzodu chcąc podkreślić swoją gotowość do wspomagania swojej drużyny – nawet podczas nieobecności w rozgrywkach seniorów Naprzodu – przygotowali na tę okoliczność barwną oprawę. Jednak echa tego dopingu z hukiem dotarły do instytucji zawiadujących katowickim lodowiskiem.

 
Do kibiców Naprzodu Janów

Chciałbym w imieniu swoim, oraz kolegów z zarządu klubu podziękować wszystkim kibicom obecnym na meczu drużyny młodzików w dniu 24.11.2011 r. za doping i wsparcie naszych młodych zawodników.

Pragnę także przypomnieć, że zgodnie z ustawą o organizacji imprez masowych, używanie środków pirotechnicznych na obiektach sportowych (a zwłaszcza halach takich jak nasze lodowisko) jest bezwzględnie zabronione.

Prosimy więc, aby w trakcie następnych imprez organizowanych przez nasz klub nikt nie wnosił na lodowisko rakiet, rac i sztucznych ogni, a tym bardziej nie odpalał ich w trakcie meczów i po ich zakończeniu. Za tego typu działania nasz klub może zostać ukarany karami finansowymi i zakazem organizacji meczów z udziałem publiczności.

 

Pozdrawiam
Janusz Grycner