Dnia 24.11 br. odbył się mecz Młodzików Naprzodu Janów z MOSM Tychy. Przed meczem powstały transparenty, plakaty, a nawet zapowiedź filmowa zachęcająca do przyjścia tego dnia na Jantor. Była to dobra informacja dla fanów, którzy od dawna byli spragnieni hokeja w Janowie. Dlatego kibice nie zawiedli i na lodowisku przy ul. Nałkowskiej 10 zjawiło się ok. 400 osób.

Grupa Ultras Naprzód Janów ’10 wspólnie z FC Niebieskie Katowice zajęła się „choreografią” podczas meczu. Utworzony został ok. 100-osobowy młyn, oraz zaprezentowano 2 oprawy.

Pierwsza z nich składała się z dwóch transparentów i ogromnego herbu Naprzodu, dodatkowo kolorytu dodały odpalone 4 flary oraz stroboskopy.
Doping był na dobrym poziomie, co pomagało młodym graczom janowskiego Naprzodu w zdobywaniu bramek.

W III tercji grupa UNJ’10 ponownie pokazała swoje przywiązanie do klubu poprzez kolejną oprawę, na którą składał sie trans „A MY DALEJ SWOJE… UNJ’10” oraz flagowisko. Jednak najbardziej niespodziewaną rzeczą podczas tej oprawy była spora ilość pirotechniki, która została odpalona.
Sam mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla Naprzodu, a hokeiści zostali nagrodzeni przez Nasz FC smyczkami z Ruchu Chorzów.

Bramki dla Naszej drużyny zdobyli:
Szymon Skrodziuk #17 – 2
Hieronim Szołtys #66 – 1
Krzysztof Krzysztofek – 1

Autor tekstu: 19maRas20