W poniedziałek 4 kwietnia na lodowisku w Tychach rozegrana została ostatnia kolejka Mikrusów sezonu 2010/2011. Drużyna z Janowa postawiła w tym spotkaniu kropkę nad „i” nie dając najmniejszych szans gospodarzom. Drużyna z Tychów ustępowała gościom w każdym elemencie gry pozwalając im zdobyć komplet 10 punktów (zwycięstwo w każdym ze sprawdzianów).

W pierwszej tercji na pierwszą bramkę czekaliśmy do 8 minuty – wtedy to wynik spotkania otworzył Łukasz Malcher. Kolejne bramki zdobywali Michał Głowacki – 2, Kamil Małopolski, Sandra Dembek i Bartosz Schmidt. Przy stanie 6 – 0 gospodarze zdobyli honorową bramkę ustalając tym samym wynik I tercji na 6 – 1. Druga tercja rozpoczęła się szybko zdobytym golem przez Patryka Pohla. Kolejne bramki były autorstwa Kamila Małopolskiego i Sandry Dembek – gospodarze zdobyli jedną bramkę. Końcowy wynik II tercji 3 – 1. Rzuty karne to dawno niespotykana skuteczność drużyny z Janowa i zwycięstwo w stosunku 8 – 6.

Koniec meczu i ogromna radość zawodników MUKS Naprzód Janów. Zwycięski „wąż” na środku lodowiska i szampan w szatni. Szkoda tylko, że władze ŚZHL nie stanęły na wysokości zadania i zapomniały o pojawieniu się na meczu, o pucharze i o medalach.

 

 
Bramkarze: Martyna Sass, Bartosz Pyrsz, Samuel Gworek

Obrońcy: Daniel Mazur, Adrian Jagła, Aleksander Grociak, Robert Siwitza, Wiktor Stacherski, Karol Szwej, Michał Głowacki

Napastnicy: Daniel Leki, Kamil Małopolski, Patryk Pohl, Łukasz Malcher, Olivia Tomczok, Dominik Gnyp, Bartosz Schmidt, Oliwier Ksiondz, Patrycja Pirogowicz, Julia Nowak, Sandra Dembek, Katarzyna Cieślińska

Trenerzy: Adrian Lipiński (do III kolejki), Dariusz Haluch (od III kolejki)

Kierownik drużyny: Grzegorz Grociak

 
Więcej o Mikrusach Naprzodu tutaj