Wyniki kolejnej sondy, w której pytaliśmy o szanse Naprzodu na utrzymanie w Ekstralidze przedstawiają się raczej optymistycznie. Chociaż warto zauważyć fakt, iż po meczu Naprzodu Janów z KTH Krynicą, w którym gospodarze ulegli gościom 0:4, liczba głosów na odpowiedź „Spadniemy” zwięszyła się prawie czterokrotnie.

Jak oceniasz szanse Naprzodu na utrzymanie w Ekstralidze?

Na pewno się utrzymamy! – 26%
Będzie ciężko, ale powalczymy. – 40%
Orzeł albo Reszka. – 4%
Spadniemy. – 18%
Nie dogramy sezonu do końca. – 5%
Kto rano wstaje… ten jest niewyspany. – 7%

Jak widać, 5% osób pomyliło się głosując na odpowiedź, że Naprzód nie dogra sezonu do końca. Natomiast 7% uważa, że kto rane wstaje, ten jest niewyspany.

Czy wyniki sondy znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości? Czas pokaże. Jednak, aby pierwsza i druga odpowiedź mogła być realną, najpierw klub musi wpłacić wpisowe do PZHL. Jeżeli tego nie zrobi – Naprzód przegra Play-Out przy „Zielonym stoliczku”.

Sytuacja jest o tyle nieciekawa, iż nawet jak zostanie wpłacone wpisowe, to trzeba również spłacić zawodników zgłoszonych w PZHL, którzy upomnieli się o „swoje”. Jeżeli Ci zawodnicy nie zostaną spłaceni to w Play-Out nie będą mogli zagrać tacy zawodnicy jak: Adamus, Stańczyk czy Wołkowicz.

Następna sonda pt. „Jeżeli Naprzód nie utrzyma się w ekstralidze, to:”

Zapraszamy do głosowania!