Część kibiców, zwłaszcza tych regularnie odwiedzających klubowe forum, wie doskonale, że z końcem października 2010 strona internetowa Naprzodu Janów przestała nosić miano oficjalnej. Klub nie wyraził zainteresowania dalszym utrzymaniem dotychczasowej domeny i tylko dzięki Waszej hojności nadal można znaleźć tutaj informacje o najbardziej śląskim ze śląskich klubów.

Kibice, którzy od dłuższego czasu robią zbiórki na specjalnie założone w tym celu konto bankowe i tym razem nie zawiedli. Oprócz pomocy zawodnikom czy grupie UNJ’10 zaopatrując ich kibicowskie atrybuty, sympatycy drużyny nie chcąc dopuścić do przejęcia znanego na całym świecie adresu internetowego postanowili i tym razem interweniować… jak widać do tej pory robią to skutecznie.

Dotychczas szata graficzna strony oficjalnej pozostawała niezmieniona. Od dziś Strona Kibiców Naprzodu Janów nabiera nowego kształtu. Dołożyliśmy wszelkich starań aby sposób nawigacji pozostawić w niezmienionym kształcie. Mimo, iż górne menu dla ułatwienia nawigacji przypomina poprzednie, wykorzystanie zupełnie innej platformy umożliwiło umieszczenie większej liczby informacji.

Od razu chciałbym uspokoić młodych zawodników i ich rodziny. Wszystkie dotychczasowe informacje dotyczące grup młodzieżowych, dziewczęcej, łącznie z terminarzami zajęć będą aktualizowane na bieżąco. Jak widać przybyły informacje o mini-hokeju.

Wszelkie informacje dotyczące Waszego Klubu będą aktualizowane z równą starannością jak do tej pory. Przybędzie za to informacji o tych, którzy pokazali całej Polsce, że to właśnie im najbardziej zależy na hokeju w Janowie… informacji o Was! W górnym menu pojawiła się pozycja „KIBICE” gdzie wszyscy zaangażowani w doping i pomoc klubowi z pewnością znajdą coś interesującego dla siebie.

Nie przepadnie również całe archiwum publikowane od lat. Stworzyliśmy domenę akuna.naprzod-janow.pl gdzie można będzie odnaleźć wszystko to, co przez lata pojawiło się na poprzedniej wersji serwisu.

Pamiętajcie. Strona ta prowadzona będzie przez Was, dla Was i wyłącznie dzięki Wam!

To tyle na początek. Jako, że interesuje nas Wasza opinia, gorąco zachęcamy do rejestracji i komentowania poruszanych na stronie wydarzeń.